SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Erdem Yener, Özge Borak, Ayşegül Akdemir Güldür Güldür'den Ayrıldı mı, Neden, Yeni Kim Geldi?

Show TV'de yayınlanan BKM yapımı Güldür Güldür Show'da oyuncu değişikliği... Yeni sezonda ayrılan ve yeni gelen oyuncular kimler. Eski oyuncular neden ayrıldı... Erdem Yener (Hüseyin), Özge Borak (Nezaket), Ayşegül Akdemir (Dilek), Korhan Herduran...
Erdem Yener, Özge Borak, Ayşegül Akdemir Güldür Güldürden Ayrıldı mı, Neden, Yeni Kim Geldi?
24 Ekim 2016
21:02
3121
0

28 Ekim'de 4. sezonuna başlayan Güldür Güldür Show yine aynı kanalda yani Show TV'de devam ediyor. İlk olarak 5'er Beşer adıyla, daha sonra İnsanlar Alemi adıyla, sonra Güldür Güldür adıyla yayınlanan program ATV, Star TV ve Fox TV'yi gezdikten sonra Güldür Güldür Show adıyla Show TV'ye geçmişti ve uzun zamandır da bu kanalda devam ediyor. İlk programda 5 kişilik kadroya sahip olan ekip zamanla büyüdü, ayrılanlar ve yeni katılanlar oldu. Toplamda belki 30'dan fazla oyuncu görev aldı.

Yeni sezonda da kadroda değişiklikler var. Şu anda kadar ayrıldığı kesinleşen oyuncular Hüseyin rolündeki Erdem Yener, Nezaket rolündeki Özge Borak ve Dilek rolündeki Ayşegül Akdemir.

Kadroya yeni katılan bir oyuncu var, o da Korhan Herduran. İlk olarak İşler Güçler dizisiyle tanınan oyuncu daha sonra Kardeş Payı dizisinde de yer aldı. Ayrıca Düğün Dernek ve Çalgı Çengi İkimiz sinema filmlerinin de oyuncu kadrosunda var.

8.8
8.8 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya