SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Evleneceksen Gel Bitti mi, Yayından Kaldırıldı mı, Neden? Ne Zaman Final Yapacak?

Show TV'de yayınlanan Evleneceksen Gel programı final yaptı. Peki program neden bitti, final bölümü ne zaman yayınlandı?
Evleneceksen Gel Bitti mi, Yayından Kaldırıldı mı, Neden? Ne Zaman Final Yapacak?
5 Eylül 2017
17:32
334
0

Show TV'nin günlük programlarından Evleneceksen Gel ekrana veda etti.

Uzun süredir yayınlanan evlilik programları ekrana veda etti. Çok fazla şikayet alan ve RTÜK tarafından sıklıkla cezaya çarptırılan Evleneceksen Gel evlilik programı cezaların büyük olmasına rağmen devam ediyordu. Çünkü iyi reytingler alıyordu ve kazancı cezaya kıyasla çok daha yüksekti.

Bir süredir bu programların yayından kaldırılması gündemdeydi. Özellikle geçen sezonun ikinci yarısında bu konu çok konuşulmuştu. Hatta bir süre sonra bir kararname (KHK) çıkmıştı. Ancak kararnameden sonra bir belirsizlik vardı. Bu belirsizlik içinde Evleneceksen Gel programı Haziran'da sezon finali yaparak ekrana ara vermişti.

Yaz aylarında kanal yöneticileri ile konuşan RTÜK temsilcileri bu konuda kararlılıklarını gösterdi ve Show TV evlilik programından vazgeçti. Böylece Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programı 23 Haziran 2017'de yayınlanan 543. bölümüyle final yapmış oldu.

Show TV yönetimi yeni yapacağı realite formatı için de aynı sunucuları uygun gördüğünden Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla Artık Susma adlı programı başlattı.

8.7
8.7 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya