SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Güldür Güldür Oyuncusu Çağlar Çorumlu Kalp Krizi mi Geçirdi, Sağlık Durumu Nasıl?

Güldür Güldür Show'un hangi oyuncusu kalp krizi geçirdi? Çağlar Çorumlu ne zaman hastalandı, sağlık durumu nasıl? Eşofmanlı Şevket Hoca rolüyle tanına oyuncu nerede kalp krizi geçirdi?
Güldür Güldür Oyuncusu Çağlar Çorumlu Kalp Krizi mi Geçirdi, Sağlık Durumu Nasıl?
27 Aralık 2016
02:40
3286
1

"Güldür Güldür Show" adlı komedi programında canlandırdığı Eşofmanlı Şevket Hoca karakteriyle tanınan Çağlar Çorumlu'nun reklam filmi çekimlerinde kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta marka yüzü olduğu firmanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında sırtında bir ağrı olduğunu ve kendisini kötü hissettiğini söyleyen Çorumlu için sete ambulans çağrıldı.

Gelen sağlık ekipleri Çorumlu'nun kalp krizi geçirdiğini fark edince, oyuncu acilen hastaneye götürülerek ameliyata alındı. Operasyonda kalp damarlarına üç stent takılan oyuncu, birkaç gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Çağlar Çorumlu, evinde dinlenmeye çekildi.

Çağlar Çorumlu Kaç Yaşında >>

Güncelleme: Oyuncu Çağlar Çorumlu'dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: "Hakkımda çıkan 'reklam setinde rahatsızlanıp ambulansla hastaneye kaldırıldı' haberi doğru değildir. Sadece gerekli tetkikler ve kontroller yapılıp önlem alınmıştır. İlginiz için teşekkürler" dedi.

9.9
9.9 / 10 0
2 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

#12396
güldür güldür show
küçükleri de çağırın esat, berat efe vb. anne ve baba boşanmış çocuk ortada kalmış bir skeç lütfen
2 Ocak 2017 / 18:39 Yorumcu Kimliği: fafd6ffa
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya