SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Ivana Sert İşte Benim Stilim'de Neden Yok, Ayrıldı mı, Kovuldu mu, Çıktı mı

Yapım ekibi İşte Benim Stilim'in vazgeçilmez jüri üyesinden vazgeçti. Ivana Sert programdan kovuldu, peki yerine kim gelecek, yeni jüri üyesi kim olacak? Ivana Sert'in jüriden ayrılma nedeni ne, Nur Yerlitaş ile neden kavga etti?
Ivana Sert İşte Benim Stilimde Neden Yok, Ayrıldı mı, Kovuldu mu, Çıktı mı
10 Mart 2017
00:33
912
0

'İşte Benim Stilim' yarışma programında, jüri içinde yaşanan olaylar ertesi gün de devam etti. Yerlitaş ile İvana Sert arasındaki tartışma son bulmayınca, yapım şirketi olayı masaya yatırdı ve Nur Yerlitaş'ı haklı buldu. İvana Sert'in işine son verildi.

'İşte Benim Stilim' yarışma programında Nur Yerlitaş ve İvana Sert arasındaki tartışma yüzünden, çekimler bitirilememiş ve ertelenmişti.

Bu tartışma ertesi gün de devam edince, yapım şirketi Yerlitaş'ı haklı bularak İvana Sert'in işine son vermeyi tercih etti. Çekimlere de Ivana'sız devam edildi ve programla ilişkisi kesildi.

Çekimlere ise konuk olarak Aramızda Kalmasın magazin programının konuşmacılarından oyuncu Hakan Ural davet edildi.

Güncelleme: Nur Yerlitaş'tan konuyla ilgili gelen açıklama şöyle: "Aramızda bir tartışma yaşandı. İkimiz de sinirliydik! Tartışmamızın sebebi çalışma günlerimizle ilgiliydi… Olayı çözemeyip gerginlik yaşanınca araya yapımcımız da girdi. O da sinirlendi. Ben çekimlerin hafta sonu yapılmasını istiyordum. Onun nedeni de hafta içi atölyemde olup hafta sonu da çekimlere katılmak içindi.

İvana Sert de tam tersi hafta içi çekim yapıp, hafta sonu tatil yapmak istiyordu. İvana da bunu hafta sonu çocuğuyla geçirmek için talep ettiğini söyledi. Tartışma bu yüzden çıktı. Sinirler yatıştıktan sonra oturduk konuştuk ve 1 hafta İvana'nın dediği olacak 1 haftada benim dediğim olacak. Şu anda bir sorun yok. Pazartesi günü çekimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz."

8.7
8.7 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya