SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi Formatı Nasıl, Kuralları Ne

Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi programının formatı. Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi kuralları var mı. Programda neler yapılıyor? Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi programında hangi bölümler var?
Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
0
Editör Ol
3
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy

Hayatın her alanına dokunan ve sizi yeni haftaya hazırlayan "Benden Söylemesi", Merve Yıldırım'ın sunumuyla evinize konuk oluyor.

Programda, deneyimli ekonomi yazarı Meliha Okur'la sokaklardan, marketlere... Üretim tesislerinden, bahçelere... Cebinizi ilgilendiren her konuyu bulacaksınız. Meliha Okur'u dinlemeden, alışverişe çıkmak istemeyeceksiniz…

Yıldızlar yeni haftada ne diyor? Size hangi mesajları gönderiyor? Astrolog Hande Kazanova ile yeni haftanın gökyüzü haritası sizi bekliyor…

Ünlü işletmeci ve gurme Süreyya Üzmez'le üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin birbirinden zengin balık lezzetlerini tanımaya ne dersiniz?

Hepsi ve hayatınızı kolaylaştıracak daha pek çok bilgi enerjik, sıcacık ve samimi bir şekilde yeni sezonda "Benden Söylemesi"nde.

Meliha Okur, Hande Kazanova ve Süreyya Üzmez’in de katılacağı “Benden Söylemesi” programı geniş içeriği ile 7’den 70’e herkesi ekrana kilitleyecek.

Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya