SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

O Ses Türkiye 2016 Yılbaşı Özel Ünlü Yarışmacıları, Şarkılar, Takımlar, Kim Kazandı?

O Ses Türkiye 2016 yılbaşı özel bölümünde hangi ünlüler yarıştı. Yarışmacılar hangi şarkıyı söyledi? Takımlar nasıl şekillendi? Hangi jüri üyesi kazandı? İşte tüm detayları ile O Ses Yılbaşı Özel bölümü...
O Ses Türkiye 2016 Yılbaşı Özel Ünlü Yarışmacıları, Şarkılar, Takımlar, Kim Kazandı?
31 Aralık 2016
01:35
1134
0

O Ses Türkiye yarışması daha önce olduğu gibi 2017'ye girerken yine özel bölümle ekranlarda. Yine ünlü isimler yarıştı. Jüri onları takımına katmak için kapıştı. İşte O Ses Türkiye 2016 yılbaşı özel bölümüne katılan ünlüler:

Müjde Uzman: Oyuncu. Halen Kiralık Aşk dizisinde oynuyor. Yarışmada söylediği şarkı ...Dan Sonra (Sıla) & Cartel (Cartel)

Müge Boz: Oyuncu. Halen Sevda Kuşun Kanadında dizisinde oynuyor. Yarışmada söylediği şarkı Ben Kalender Meşrebim (Nurhan Damcıoğlu)

Pelin Karahan: Oyuncu. Kısa süre önce final yapan Yeter dizisinde oynuyordu. Yarışmada söylediği şarkı Beni Benden Alırsan (İbrahim Tatlıses)

Emre Belözoğlu: Futbolcu. Halen Medipol Başakşehir takımında oynuyor. Yarışmada söyledikleri şarkı Mazeretim Var Asabiyim Ben (MFÖ)

Ozan Güven: Oyuncu. Son olarak Annemin Yarası sinema filminde oynadı. Yarışmada söylediği şarkı Büklüm Büklüm (Tülay Özer)

Yasemin Allen: Oyuncu. Kısa süre önce vizyona giren Dönerse Senindir filminde oyndı. Yarışmada söylediği şarkı At Last (Etta James)

Birce Akalay: Oyuncu. Halen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynuyor. Yarışmada söylediği şarkı You Know I'm No Good (Amy Winehouse)

Özge Borak: Oyuncu. Geçen sezon Güldür Güldür Show'da oynuyordu. Yarışmada söylediği şarkı Creep (Radiohead)

Nergis Kumbasar & Onur Büyüktopçu: Oyuncular. Halen Kiralık Aşk dizisinde oynuyorlar. Yarışmada söyledikleri şarkı Durum Leyla (Ayşegül Aldinç)

İrem Sak: Oyuncu. Kısa süre önce vizyona giren Dönerse Senindir filminde oynadı ayrıca halen Güldür Güldür Show'da oynuyor. Yarışmada söylediği şarkı Sensiz Olmaz (Müslüm Gürses)

Burak Yılmaz: Futbolcu. Halen Çin'de oynuyor. Yarışmada söylediği şarkı Haydi Söyle (İbrahim Tatlıses)

Cüneyt Çakır: Hakem. Yarışmada söylediği şarkı Resimdeki Gözyaşı (Cem Karaca)

Not: Şarkılar için önemli görülen yorumcular yazılmıştır. Farklı kişiler tarafından da yorumlanmıştır.

Yarışmacıların hangi jürinin takımına katıldığı, takım detayları ve kazanan jüri ve yarışmacıları yılbaşı gecesi bu sayfada yayınlanacaktır.

Programda yer alacak sürprizlerden birisi sahne arkasında (backstage) Saadet'in yerine Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in görev alması. Ünlü oyuncuların yeni sinema filmi Çalgı Çengi İkimiz iki hafta sonra vizyona giriyor.

Yarışmanın diğer sürprizi ise Arda Turan. Ünlü futbolcu izleyici olarak gelse de kendini sahnede buluyor.

Jüri koltuklarında ise halen O Ses Türkiye'nin jürileri olarak görev alan ünlü sanatçılar Sibel Can, Murat Boz, Hadise ve Athena Gökhan Özoğuz & Hakan Özoğuz olacak.

Gecenin sonunda takımlar şu şekilde şekillendi

Gökhan ve Hakan'ın 2016-2017 Yılbaşı Özel Bölüm Takımı:

Cüneyt Çakır, Burak Yılmaz, Özge Borak

Hadise'nin 2016-2017 Yılbaşı Özel Bölüm Takımı:

Nergis Kumbasar & Onur Büyüktopçu, Pelin Karahan, Ozan Güven, Emre Belözoğlu

Murat Boz'un 2016-2017 Yılbaşı Özel Bölüm Takımı:

İrem Sak, Müge Boz, Müjde Uzman

Sibel Can'ın 2016-2017 Yılbaşı Özel Bölüm Takımı:

Yasemin Allen, Birce Akalay

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Bölümünü Kim Kazandı?

Stüdyodaki seyircilerin 1-9 arası verdiği puanlara göre yapılan sıralamada gecenin birincisi Hadise ve takımı oldu. Geçen seneki gibi bu sene de kazanana önemli bir ödül vardı. Devam eden O Ses Türkiye yarışmasında Hadise diğer jüri takımlarından elenen yarışmacılar arasından 2 tane fazladan transfer yapabilecek.

O Ses Türkiye 2015 Yılbaşı Yarışmacıları >>

7.9
7.9 / 10 0
3 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya