SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan Yarışmacıları, Yarışmacı Kadrosu, Tüm Yarışmacılar

Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan programının yarışmacıları ve işleri. Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan programı tüm yarışmacı kadrosu ve meslekleri. Yarışmacıların yaşı. Programda kimler yarışıyor.

Tüm Yarışmacılar İçin Aşağı Bakınız...

 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Yusuf Karakaya Kimdir?
  Yarışmacı:
  Yusuf Karakaya
  Takımı:
  Siyah Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Türkiye Şampiyonu
  Meslek:
  Dövüşçü
  Açıklama:
  2 Ekim 1994 Elazığ doğumlu Yusuf Karakaya, 14 yaşına kadar Elazığ'da yaşadı. Arkadaşının antrenmana çağırması sonucu kick boks ile tanıştı. Ailesi sporun çok gelecek getireceğini düşünmediği için kendisini başta desteklemedi; ama o hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi. İnternetten takip ettiği bir kulüp vardı, ailesinden habersiz Antalya'ya gitti. Kulübün kapılarını ona açtılar, antrenörü kendisine büyük destek oldu. Salonda yatıp bütün gün antrenman yapıyordu, ilk girdiği Türkiye Şampiyonası'nda madalya kazandı. Daha sonra amatörde Türkiye geneli ve uluslararası birçok başarı yakaladı. 18-19 yaşlarında artık bu işi profesyonel olarak yapması gerektiğini düşünmeye başladı, biletini aldı ve Tayland'a gitti. Hazır değildi ama para kazanması gerekiyordu, dövüşmeyi kabul etti. O bölgenin kemeri için Amerikalı rakibiyle maça çıktı. 4. rauntta rakibini nakavt ederek kazandı. Tayland'ın en büyük dövüş kulübü kendisine sponsor oldu. Tayland'ın en büyük 3 organizasyonuna çıktı ve nakavtla şampiyon oldu, kral ve kraliçe kupalarını kazandı. 1.5 yıl Tayland'da kaldıktan sonra Türkiye'den maç teklifi geldi. Zamanın en büyük dövüşçüsü Nieky Holzken ile dövüşmek için maça çıktı; ancak burnu kırıldı ve doktor kararı ile maç bitti. Sakatlığı çok uzun sürdü, 1.5 yılı hastanede 6 ameliyat ile geçti. 6 ay önce yeniden dövüşe başladı. Slovak rakibini 2 rauntta nakavt etti ve kazandı. Antrenmanlarına aktif olarak devam ediyor. En büyük hedefi birgün UFC'de Türk bayrağını dalgalandırmak.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Katerina Dalaka Kimdir?
  Yarışmacı:
  Katerina Dalaka
  Takımı:
  Siyah Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Yunanistan Şampiyonu
  Meslek:
  Atlet
  Açıklama:
  20 Ağustos 1992'de Almanya'nın Münih kentinde doğan Katerina Dalaka 26 yaşında bir atlettir. Selanik Aristoteles Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan Katerina Dalaka'nın ailesinin de sportmen bir geçmişi var. 400 m engelli pistinde Yunanistan şampiyonluğu bulunan Katerina Dalaka, Survivor Yunanistan 2018'e müthiş performansıyla damga vurmuştur. Özellikle karşı takımdaki erkek yarışmacıyı seçip yenmesi büyük yankı uyandırmıştır. Katerina Dalaka'nın boyu 1,71 kilosu ise 55 kg'dir.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Seda Ocak Kimdir?
  Yarışmacı:
  Seda Ocak
  Takımı:
  Beyaz Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Finalist
  Meslek:
  Atlet, Eğitmen
  Açıklama:
  Bursa Kız Lisesi'nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Dimitra Vamvakousi Kimdir?
  Yarışmacı:
  Dimitra Vamvakousi
  Takımı:
  Siyah Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Finalist
  Meslek:
  Sporcu, Model
  Açıklama:
  Dimitra Vamvakousi 24 yaşında ve Ulusal Spor Akademisi kolejinden mezun. Modelliğe ilk adımlarını atıyor. Boş zamanlarında dalış yapmayı seviyor, ayrıca geçmişte sırık atlamada mesleki kariyer yapmış. Kişilik olarak kendini pozitif ve dinamik bir kadın olarak tanımlıyor. Survivor kelimesi ona çok yakışıyor çünkü başından geçen özel durumlar ona hayatta kalmayı öğretti.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Okay Köksal Kimdir?
  Yarışmacı:
  Okay Köksal
  Takımı:
  Beyaz Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Yarı Finalist
  Meslek:
  Güreşçi
  Açıklama:
  6 Mayıs 1987'de Artvin'in Ardanuç ilçesine bağlı Ferhatlı köyünde doğdu. İlkokulda sınıfa gelen güreş antrenörleri ile tanışması sonucu güreş hayatı başladı ve Artvin Yusufeli Güreş Eğitim Merkezi'ne seçildi. Lisede Türkiye Şampiyonaları'nda dereceler aldı ve Yıldız Milli Takımı'na seçilip ülkeyi temsil etmeye başladı. İlk uluslararası şampiyonluğunu Fransa'nın Lyon şehrinde yapılan Yıldızlar Grand Prix Turnuvası'nda kazandı. 2004'te Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde üniversite hayatına başladı. Milli takım hocaları Murat Atmaca, İsmail Zurnacı, Yüksel Şanlı ve Yakup Topuz; Okay Köksal'ı Ankara Tedaş Spor Kulübü'ne davet ettiler ve böylelikle güreş kariyerini profesyonel olarak bu kulüpte sürdürdü. 2007 yılı Gençler Türkiye Güreş Şampiyonluğu'nun yanı sıra Uluslararası Şampiyonlar Turnuvası'nda şampiyon olarak milli takıma girmeye hak kazandı. Belgrad'da yapılan Gençler Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya alarak bayrağımızı göndere çektirmenin mutluluğunu yaşadı. Yine aynı yıl Pekin'de yapılan Dünya Şampiyonası'nda 2. oldu. 2009 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı'nda mücadele etti ve yine buradayken Büyükler Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nı kazandı. 2010 yılında mezun olup beden eğitimi öğretmenliğine başladı. 2012'de Türkiye Şampiyonası'nda derece alarak güreşe dönüş yaptı. Ankara İlbank Spor Kulübü'nün transfer teklifini kabul ederek, 2013-2017 yılları arasında güreşe ve öğretmenliğe aynı anda başarıyla devam etti. 2018'de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'ne transfer oldu ve hala bu kulübün sporcusu olarak güreş hayatına devam ediyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Nikos Kosmas Kimdir?
  Yarışmacı:
  Nikos Kosmas
  Takımı:
  Beyaz Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Yarı Finalist
  Meslek:
  Karateci
  Açıklama:
  Nikos Kosmas 26 yaşında ve Atina'da yaşıyor. Spor kariyeri çok küçük yaşta karate ile başlamış, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları da olmak üzere birçok madalya ya sahip. Karate antrenörü ve personal trainer olarak çalışıyor. Kariyeri esnasında birçok Türk atlet ile karşı karşıya yarıştı. Onun için Survivor bir iş günü daha!
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Afroditi Skafida Kimdir?
  Yarışmacı:
  Afroditi Skafida
  Takımı:
  Beyaz Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Yarı Finalist
  Meslek:
  Atlet, Antrenör
  Açıklama:
  Afroditi Skafida 36 yaşında ve Atina'da yaşıyor. Profesyönel olarak antrenörlük yapıyor. İki kez Olimpiyat Oyunları'na katılmış ve sırık atlamada birçok madalyaları var. Kendini dinamik ve doğal bir kadın olarak tanımlıyor. Zorlukları seven bir atlet ve yarışmada olduğu süre içinde onu hiçbir şey korkutamaz.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Emre Durak Kimdir?
  Yarışmacı:
  Emre Durak
  Takımı:
  Siyah Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Çeyrek Finalist
  Meslek:
  Dublör
  Açıklama:
  Emre Durak, 1997 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi'nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, ekstrem sporlarla ilgilenmektedir. Meslek olarak dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Bora Edin Kimdir?
  Yarışmacı:
  Bora Edin
  Takımı:
  Beyaz Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Futbolcu, CrossFit Eğitmeni
  Açıklama:
  23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre'de yaşadı. Lisede eğitim için Malta'ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye'ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi'nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası'nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Panagiotis Konstantinidis Kimdir?
  Yarışmacı:
  Panagiotis Konstantinidis
  Takımı:
  Siyah Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Dövüşçü
  Açıklama:
  Panagiotis Konstantinidis 24 yaşında ve Atina'da yaşıyor. Atletlere özel beslenme uzmanı olarak çalışıyor. Başlıca uğraştığı spor dövüş sanatları. Hayatında en mutlu olduğu an Balkan Şampiyonası'nda karatede aldığı altın madalya. Kendini hızlı ve yarışçı biri olarak görüyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Sude Burcu Kimdir?
  Yarışmacı:
  Sude Burcu
  Takımı:
  Siyah Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Tekvandocu
  Açıklama:
  11 Mayıs 1996 İzmir doğumlu Sude Burcu'nun babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude gibi tekvandocu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor. Aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapıyor. 2 kez Avrupa 3.'lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu gibi dereceleri var.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Kyriakos Pelekanos Kimdir?
  Yarışmacı:
  Kyriakos Pelekanos
  Takımı:
  Beyaz Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Basketbolcu, Antrenör
  Açıklama:
  Kyriakos Pelekanos 39 yaşında, Kıbrıs'ta yaşıyor ve Kıbrıs Gençler Basketbol Takımı'nın eski oyuncusu. Evli ve 22 aylık bir kız çoçuğu babası. Kıbrıs'ın en ünlü antrenörlerinden biri ve birçok televizyon programına katılmış. Adil ve savaşçı bir kişiliğe sahip.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Spyros Gourdoupis Kimdir?
  Yarışmacı:
  Spyros Gourdoupis
  Takımı:
  Siyah Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Biyolog
  Açıklama:
  Spiros Gourdoupis veya Dr. Pips 28 yaşında va Patra'da yaşıyor. Floransa'da eğitim görüp Yapısal Biyoloji biliminde doktora yapmış; fakat müzik, özellikle rap onun en büyük tutku ve sevgisi. Bu yılki Survivor'ın Bohem tipi kendini rahat, dürüst ve çok konuşkan olarak tanımlıyor. Asla strese girmiyor ve Survivor'da muhtemelen onu tek zorlayacak şeyin yemekten uzak olması olacağını söylüyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Büşra Yalçın Kimdir?
  Yarışmacı:
  Büşra Yalçın
  Takımı:
  Beyaz Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Devam Ediyor
  Meslek:
  Voleybolcu
  Açıklama:
  Tokat doğumlu Büşra Yalçın, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği son sınıf öğrencisi. İlkokul 4. sınıfta okul takımıyla başlayıp, Bahçelievler Voleybol Kulübü bünyesinde 12 yıl voleybol oynadı. Son 5 yılı profesyonel ligde olmak üzere devam etti. 2 yıldır da İstanbul Bahçelievler Voleybol Kulübü'nün idari menajerliğini yapıyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Hikmet Tuğsuz Kimdir?
  Yarışmacı:
  Hikmet Tuğsuz
  Takımı:
  Beyaz Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Ayrıldı (Sağlık Problemi)
  Meslek:
  Atlet, Antrenör
  Açıklama:
  Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986'da Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Ria Kolovou Kimdir?
  Yarışmacı:
  Ria Kolovou
  Takımı:
  Beyaz Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Sporcu, İşletmeci
  Açıklama:
  Ria Kolovou 30 yaşında ve Edessa'dan geliyor. Ulusal Spor Akademisi mezunu ve son bir yıldır Mikonos adasında bir butik sahibi. Çok sosyal bir kişiliğe sahip; fakat bazen biraz bencil olabiliyor. Kendine özen göstermeyi ve temizliği çok seviyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Atakan Işıktutan Kimdir?
  Yarışmacı:
  Atakan Işıktutan
  Takımı:
  Siyah Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Sporcu, Oyuncu
  Açıklama:
  15 Aralık 1994'te İstanbul Şişli'de doğan Atakan Işıktutan'ın memleketi Rize. 2016'da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatından hiç çıkarmadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013'te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit'le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018'de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası'nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Sabriye Şengül Kimdir?
  Yarışmacı:
  Sabriye Şengül
  Takımı:
  Beyaz Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Kick-Boksçu
  Açıklama:
  Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Daha önce Survivor 2017'ye katılan Sabriye, Survivor tarihinde en fazla eleme adayı gösterilen isimler arasına girmişti. Uzun süre seyirci tarafından desteklenen ve elenmeyen Sabriye o sene yarışmayı 6. olarak tamamlamıştı.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Elpida Meziridou Kimdir?
  Yarışmacı:
  Elpida Meziridou
  Takımı:
  Siyah Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Satış Yöneticisi
  Açıklama:
  28 yaşında olan Elpida, Kıbrıs'ta yaşıyor. Bir inşaat firmasında satış sonrası yönetici olarak çalışıyor. Crossfit, kick boks ve atletizm dallarında spor yaptı. Her türlü durumda sakin ve pozitif olduğunu söyleyen Elpida, kendisini rekabetçi, keyifli ve dinamik görüyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Tony Stavratis Kimdir?
  Yarışmacı:
  Tony Stavratis
  Takımı:
  Beyaz Takım / Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Dövüşçü, Cankurtaran
  Açıklama:
  Toni Stavratis 34 yaşında ve Salamina adasından geliyor. Eski bir dövüş sanatları atleti ve şu an Yunanlı VİP kişiliklere can kurtaranlık yapıyor. Şu ana kadar yaptığı en zor iş Somali'de gemilerde donanma denizciliği yapması. Sahip olduğu tutku ve esnekliği ile Yunan takımına birçok ödül kazandıracağına ve Survivor birincisi olacağına inanıyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Melisa Emirbayer Kimdir?
  Yarışmacı:
  Melisa Emirbayer
  Takımı:
  Siyah Takım / Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Yüzücü, Eğitmen
  Açıklama:
  2 Kasım 1995 İzmir doğumlu Melisa Emirbayer, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümü son sınıf öğrencisi. 2002 senesinde ailesinin yönlendirmesi ve hiperaktifliği sonucu yüzme sporu ile tanıştı. Fatih Koleji Spor Kulübü'nde yüzmeye başladıktan sonra ilk önce Galatasaray Spor Kulübü'ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü'ne transfer oldu. Bu kulüpte branşı olan kurbağa stilinde her kategoride birçok Türkiye şampiyonlukları oldu. 200 metre kurbağa branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüveni ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yaptı.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Vasilis Vasilikos Kimdir?
  Yarışmacı:
  Vasilis Vasilikos
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi, Oyuncu, Basketbolcu
  Açıklama:
  27 yaşında olan Vasileios, inşaat mühendisliği okudu ve yurtdışında oyunculuk yaptı. Geçmişte profesyonel olarak basketbol oynadı. Survivor'daki amacı, hayatta kalmak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışabilmek ve sonunda kazanan olmak. Onu ayırt eden şey ekip çalışması ve rekabetçiliktir.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Patrick Ogunsoto Kimdir?
  Yarışmacı:
  Patrick Ogunsoto
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Futbolcu
  Açıklama:
  Patrick Ogunsoto 19 Nisan 1983 doğumlu (36 yaşında) Nijeryalı futbolcudur. Profesyonel kariyerinin büyük bölümünü Yunanistan'da geçiren forvet oyuncusu Patrick halen Yunan amatör takımı Moudania'da oynuyor. Patrick Ergotelis'te kazandığı gol krallıklarıyla ile biliniyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Hakan Kanık Kimdir?
  Yarışmacı:
  Hakan Kanık
  Takımı:
  Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Aşçı
  Açıklama:
  17 Haziran 1999 İstanbul doğumlu Hakan Kanık okul hayatına Amerika'da başladı. Sonra Türkiye'ye dönüş yaptı ve basketbolla başladı. Basketbol koçu kendisini atletizme yönlendirdi; ama aşırı zayıflıktan ötürü vücut geliştirme sporuna geçiş yaptı. 15 yaşında ailesinden bağımsız yaşamaya başladı ve yemek yapmaya bu dönemde karar verdi. Üniversitede heykel bölümünü tercih etti; fakat çok mutlu değildi. 1 ay gittikten sonra üniversiteyi bıraktı ve profesyonel aşçılık macerası başladı.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Vasilis Simos Kimdir?
  Yarışmacı:
  Vasilis Simos
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Balık Çiftçisi
  Açıklama:
  28 yaşında olan Vasilis, Atina merkez pazarında bir balık çiftçisidir. Basketbol ve futbol lisansı olan Vasilis, spor hayatının haricinde gazetecilik ve muhasebe eğitimi aldı. Bir televizyon kanalında sunuculuk da yapan Vasilis, kendisini otantik, dinamik ama duygusal bir karakter olarak tanımlar.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Ecem Onaran Kimdir?
  Yarışmacı:
  Ecem Onaran
  Takımı:
  Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Atlet
  Açıklama:
  İzmir doğumlu Ecem Onaran 29 yaşında. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu Ecem, atletizme 8 yaşında başladı. Fenerbahçe koordinatörlerinin kendisini keşfetmesi sonucu bu kulübe dahil oldu. 2001'de kapalı salon 300 metre Türkiye rekorunun sahibi oldu. 2002'de 400 metrede tek yarışta dört farklı yaş kategorisinin Türkiye rekorunu elde etti. 2003 yılında koştuğu 55.89'luk 400 metre derecesi ile Avrupa'nın en iyi derecesi ödülünü aldı ve 13 yaşında A Milli Takım'a giren ilk Türk kız sporcu seçildi. Aynı süre zarfında, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne Hizmet Veren En İyi Kadın Sporcular ödülüne layık görüldü. Yılmaz Sazak Uluslararası atletizm yarışmasında 100 metre Yıldız Bayanlar Türkiye rekorunun sahibi oldu. Yine milli takım forması altında katıldığı Balkan Şampiyonası'nda 400 metre şampiyonu oldu. Beyrut'ta yapılan Gençlik Olimpiyatları'nda 200 metrede genç olimpiyat 3.'sü oldu. Senelerce üst üste 100, 200, 300 ve 400 metrede kendi yaş kategorisinde Türkiye Şampiyonu ve Türkiye rekortmeni oldu. Şu anda profesyonel hayatına kişisel antrenör olarak devam ediyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Kaan Güvenilir Kimdir?
  Yarışmacı:
  Kaan Güvenilir
  Takımı:
  Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Oyuncu
  Açıklama:
  Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı ile tanınan Azim Kaan Güvenilir 1990 doğumludur. 2017 yılında yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanan olan Aşk-ı Roman isimli dizide başrolde yer almıştır. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Ioulieta Kitrinou Kimdir?
  Yarışmacı:
  Ioulieta Kitrinou
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Model, Oyuncu, Atlet
  Açıklama:
  Ioulieta Kitrinou 26 yaşında ve Hios (Sakız adası) adasında yaşıyor. Model, aktris ve 100 metre koşu şampiyonu. Hios adasında turizmcilik yapıyor. İnatçı, kararlı ve hassas bir yapıya sahip. Daha önce Türkiye'de yaşamış ve çalışmış olması onun diğer Yunan yarışmacılar arasında en büyük avantajı olacak. Birçok Türk tanıması ve ayrıca Türk dilini konuşuyor olması Yunan takımına yardım etmesini sağlayacak.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Nadia Mavroudea Kimdir?
  Yarışmacı:
  Nadia Mavroudea
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Ayrıldı (Sağlık Problemi)
  Meslek:
  Atlet
  Açıklama:
  Nadia Mavroudea 27 yaşında ve Atina'da yaşıyor. Personal trainer olarak çalışıyor; çünkü atletizm her zaman onun günlük hayatında var olmuş. Karate ve CrossFit dalında birçok ulusal turnuvada madalyalar almış. Şu an evli ve 3 yaşında bir kız coçuğu var. Rekabetçi bir atlet ve kendini en sert rakip olarak görüyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Dimitris Margaritis Kimdir?
  Yarışmacı:
  Dimitris Margaritis
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Ayrıldı (Sağlık Problemi)
  Meslek:
  Gardiyan
  Açıklama:
  Dimitris Margaritis 45 yaşında ve Atina'da yaşıyor. Evli ve 14 yaşında bir kız çocuğuna sahip. Atina'nın en büyük hapishanesinde bekçi olarak çalışıyor. Mesleği ona Survivor'ın en sert erkeği ünvanını veriyor. Kendisi bir dekatlon atleti ve askeri görevini Yunan Özel Kuvvetleri'nde yapmış. Takma adı Rambo.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Kader Karakaya Kimdir?
  Yarışmacı:
  Kader Karakaya
  Takımı:
  Türkiye Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Atlet, Futbol Eğitmeni
  Açıklama:
  1996 Bursa Osmangazi doğumlu Kader Karakaya, ortaokulda beden eğitimi öğretmeni tarafından keşfedilerek atletizme başladı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nde eğitimine devam ediyor. Atletizm branşında üniversitelerarası Türkiye şampiyonasına katıldı. Fenerbahçe Spor Okulları'nda futbol eğitmenliği yapıyor.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Erdem Ekşioğlu Kimdir?
  Yarışmacı:
  Erdem Ekşioğlu
  Takımı:
  Türkiye Takımı
  Durum:
  Ayrıldı (Sağlık Problemi)
  Meslek:
  Futbolcu
  Açıklama:
  1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Erdem Ekşioğlu oyunculukla uğraşıyor. Daha önce kurumsal firma tecrübesi de yaşayan yarışmacı adayı, bir dönem Fenerbahçe'nin alt yapısında top koşturdu.
 • Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan - Dimitra Tsaganou Kimdir?
  Yarışmacı:
  Dimitra Tsaganou
  Takımı:
  Yunanistan Takımı
  Durum:
  Elendi
  Meslek:
  Futbol Hakemi
  Açıklama:
  Dimitra (Demi) Tsaganou 27 yaşında ve Lamia'dan geliyor. Fizik tedavi bölümünden mezun fakat futbol maçlarında hakemlik yapıyor. Güçlü karakteri ve hırsı adada kalmasında yardımcı olacak.

Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan
0
Editör Ol
1
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan Yarışmacıları
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya