SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Zuhal Topal'la Programında Kim Kavga Etti, Baha Kiminle Neden Dövüştü?

Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la evlilik programında kim neden kavga etti? Naz ve Baha neden tartıştı, Baha kiminle dövüştü? Kavgaya kimler karıştı, sonrasında ne oldu?
Zuhal Topalla Programında Kim Kavga Etti, Baha Kiminle Neden Dövüştü?
17 Ocak 2017
16:08
2622
0

Star TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumuyla seyirci karşısına çıkan izdivaç programında; Baha'nın, gelin adayı Naz'a saldırması sonrası olaya diğer damat adayları, güvenlikçiler, sesçiler, teknik ekip ve program çalışanları da dahil oldu.

Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' adlı magazin programında yer alan haber şöyle:

"Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında geçtiğimiz cuma günü canlı yayından sonra tekme tokat kavga çıktı. İddiaya göre, kavgaya stüdyodaki güvenlikçiler, sesçiler, teknik ekip ve program çalışanları da karıştı.

BAHA, NAZ'A SALDIRIP DÖVMEYE BAŞLADI

Damat adayı Baha, gelin adayı Naz'ın yeni talibi Ali ile dans etmesini kıskanıp stüdyoyu terk etmişti. Ne olduysa bundan sonra oldu. Baha'nın yayından sonra arabaya binen eski sevgilisi Naz'a saldırıp dövmeye başladığı iddia edildi.

DİĞER DAMAT ADAYLARI DA KARIŞTI

Birkaç güvenlikçi, Baha'ya müdahale etti. Ardından stüdyodan çıkmakta olan Baha'nın programa katılan diğer damat adayı arkadaşları geldi, onlar da güvenlikçilere saldırdı. Olayın son perdesinde programın teknik ekibi de kavgaya karıştı.

ZUHAL TOPAL İZLEMEKLE YETİNDİ

Bir anda ortaya tekme tokat kavga eden 30-40 kişilik kalabalık görüntüsü çıktı. Zuhal Topal, üst kattan başını ellerinin arasına alıp korku dolu gözlerle olan biteni izlemekle yetindi.

Olay sırasında Baha'nın feci şekilde dövüldüğü iddia edildi. Kavga eden kalabalık birbirinden şikayetçi oldu ve olay karakola taşındı."

1.1
1.1 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya