SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Alper Baytekin Buyur Bi De Burdan Bak'tan Ayrıldı mı, Neden?

Buyur Bi De Burdan Bak tiyatro komedi programında oynayan Alper Baytekin programdan neden ayrıldı? Acayip Tipler'e neden geçti? Geri gelecek mi? Yerine kim geldi?
Alper Baytekin Buyur Bi De Burdan Baktan Ayrıldı mı, Neden?
28 Haziran 2018
02:22
397
0

BKM imzalı, 8 oyuncunun yer aldığı ve Doğa Rutkay'ın sunduğu Buyur Burdan Bak Kanal D'de yayın hayatına başlamıştı. Bir süre yayınlanan program istenen reytingleri alamayınca kanal tarafından bitirilmişti. Daha sonra TV8'e transfer olan program Buyur Bi De Burdan Bak ismiyle yayınlanmaya başlamıştı. Format değişikliği yapılan programda sunucu Ceyda Düvenci olurken, İlker Aksum ve Büşa Pekin de ekibe dahil oldu. İkili programda takım lideri olarak görev aldı.

Bir süredir programın yeni sezon tanıtımı yayınlanıyor, eski bölümler de Survivor'dan sonra TV8'de yayınlanıyor. Tanıtım eski bölümlerden oluştuğu için ekip aynı görünüyor ancak henüz kesinleşmese de kadroda değişiklik olacak gibi görünüyor. 

Öte yandan Fox TV'de İlker Ayrık'ın yeni programı Acayip Tipler'in tanıtımları dönmeye başladı. Yeni programın da kadrosunda sürpriz bir isim yer alıyor, Alper Baytekin. Buyur Burdan Bak'ın sevilen oyuncusu Alper, Acayip Tipler'de görev alacak, bu durumda Buyur Bi De Burdan Bak'ta oynamaya devam etmesi pek mümkün görünmüyor. 

Güncelleme: Buyur Bi De Burdan Bak'ın yayınlanacak yeni bölümlerinin daha önce çekilen stok bölümleri olduğu bildirildi. Yani Alper Baytekin kadroda var. 

8.7
8.7 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya