SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Program Reytingmetre - Tutan/Tutmayan, Düşen/Yükselen Programlar

Program Reytingleri
Televizyon programları için hazırlanan özel reytingmetre uygulaması. Hangi programlar tuttu, hangileri düşüşte, hangi programlar bitebilir. Final yapabilecek ve devam edecek tüm programlar için ratingmeter puanlaması
SıraKanalProgramSon ReytingPuanReytingmetre
1.Müge Anlı İle Tatlı Sert6,2199,99
2.Zuhal Topal'la Sofrada4,6981,98
3.Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan6,0280,66
4.Güldür Güldür Show4,2075,54
5.Gelinim Mutfakta2,7860,12
6.Pelin Çift ile Gündem Ötesi2,0959,75
7.Çok Güzel Hareketler 24,1555,96
8.Esra Erol'da4,3447,76
9.Yaparsın Aşkım3,4546,58
10.Zahide Yetiş'le2,0645,06
11.Özlem Tunca Esirgenç ile Dünyayı Geziyorum1,0244,36
12.Kim Milyoner Olmak İster3,8642,67
13.Yemekteyiz2,3140,90
14.Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru2,1738,61
15.Magazin D Pazar1,7838,51
16.Gelin Evi1,4837,02
17.Vahe ile Evdeki Mutluluk1,2035,04
18.Arda ile Omuz Omuza1,7133,10
19.Dr. Feridun Kunak Show0,6932,71
20.Aileler Yarışıyor1,0230,94
21.Tülin Şahin ile Moda0,8530,34
22.Necmettin Nursaçan'la Sohbetler0,9229,56
23.Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi1,4228,69
24.Dünyanın Tadı0,8928,43
25.Eser Yenenler Show2,2128,25
26.Cumartesi Sürprizi1,3027,36
27.Pazar Sürprizi1,4926,64
28.Magazin D Cumartesi1,3624,81
29.Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor1,1322,89
30.Gündüz Gece0,9120,75
31.Arda'nın Mutfağı1,0719,42
32.3'te 3 Tarih1,0719,12
33.Çağla ile Yeni Bir Gün1,0117,75
34.Kocam Yaparsa0,6417,39
35.Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu1,3217,17
36.Set Ekstra0,7216,67
37.Son Moda0,7616,27
38.Mesut Yar ile Bugün0,6515,61
39.Refika ile Öze Dönüş1,4815,15
40.Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet1,4213,87
41.Dizi TV1,4012,08
42.Ayhan Sicimoğlu ile Renkler1,0210,85
43.Enine Boyuna0,648,46
44.Lezzet Akademisi1,036,59
45.1 Gün Kala0,825,85
46.Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa0,714,25
47.Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler0,653,93
48.Son Durak0,873,43
49.Pelin Çift ile İyi Fikir0,553,32
50.Memet Özer ile Mutfakta0,883,00
51.Survivor Panorama0,611,61
52.Kelime Oyunu1,290,88
Bu sıralama programların total grubu reytingleri referans alınarak ve özel bir algoritma kullanılarak hesaplanan puanlara göre yapılmıştır. Programların bitme veya devam etme olasılıkları ile ilgili fikir verir. Devamlılık ile ilgili reyting dışındaki parametreler hesaplamaya dahil edilmemiştir.
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya