SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Program Reytingmetre - Tutan/Tutmayan, Düşen/Yükselen Programlar

Program Reytingleri
Televizyon programları için hazırlanan özel reytingmetre uygulaması. Hangi programlar tuttu, hangileri düşüşte, hangi programlar bitebilir. Final yapabilecek ve devam edecek tüm programlar için ratingmeter puanlaması
SıraKanalProgramSon ReytingPuanReytingmetre
1.Müge Anlı İle Tatlı Sert5,6894,97
2.Zuhal Topal'la Sofrada3,7970,09
3.Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan4,3163,62
4.Güldür Güldür Show3,8159,58
5.Dünyanın Tadı1,5157,87
6.Esra Erol'da3,8048,64
7.Çok Güzel Hareketler 23,1447,55
8.Pelin Çift ile Gündem Ötesi1,7447,36
9.Yaparsın Aşkım2,6446,72
10.Aileler Yarışıyor1,1740,93
11.Necmettin Nursaçan'la Cuma Sohbetleri1,1139,56
12.Vahe ile Evdeki Mutluluk1,0039,36
13.Necmettin Nursaçan'la Sohbetler1,0936,54
14.Özlem Tunca Esirgenç ile Dünyayı Geziyorum1,1034,35
15.Gelinim Mutfakta1,7533,77
16.Set Ekstra1,0833,38
17.Magazin D Pazar1,4431,99
18.Anneler ve Gelinler0,8231,49
19.Arda ile Omuz Omuza1,5031,26
20.Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru2,3028,70
21.Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler0,8228,56
22.Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor1,2826,85
23.Cumartesi Sürprizi0,9924,60
24.Kim Milyoner Olmak İster2,6623,85
25.Nursel'in Konukları0,6323,56
26.Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş'la1,0922,63
27.Magazin D Cumartesi1,1822,33
28.Yemekteyiz1,4221,19
29.Mesut Yar ile Bugün0,6119,64
30.Ayhan Sicimoğlu ile Renkler0,7419,01
31.3'te 3 Tarih0,8318,67
32.Tülin Şahin ile Moda0,6518,34
33.Memet Özer ile Mutfakta1,0218,17
34.Gelin Evi0,9417,89
35.Gündüz Gece0,9117,43
36.Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet1,4416,64
37.Lezzet Akademisi0,8816,40
38.Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa0,6916,18
39.Arda'nın Mutfağı1,0215,83
40.Eser Yenenler Show1,2714,34
41.Enine Boyuna0,7113,65
42.Pelin Çift ile İyi Fikir0,6012,98
43.Son Durak1,0312,95
44.Dizi TV1,2712,64
45.Zahide Yetiş'le1,0512,09
46.Pazar Sürprizi1,0611,56
47.Kelime Oyunu0,8410,24
48.Çağla ile Yeni Bir Gün0,969,71
49.Gerçeğin Peşinde0,789,09
50.Dr. Feridun Kunak Show0,546,67
51.Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi0,832,82
52.Kuaförüm Sensin0,591,67
53.Survivor Panorama0,520,53
Bu sıralama programların total grubu reytingleri referans alınarak ve özel bir algoritma kullanılarak hesaplanan puanlara göre yapılmıştır. Programların bitme veya devam etme olasılıkları ile ilgili fikir verir. Devamlılık ile ilgili reyting dışındaki parametreler hesaplamaya dahil edilmemiştir.
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya