SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Program Reytingmetre - Tutan/Tutmayan, Düşen/Yükselen Programlar

Program Reytingleri
Televizyon programları için hazırlanan özel reytingmetre uygulaması. Hangi programlar tuttu, hangileri düşüşte, hangi programlar bitebilir. Final yapabilecek ve devam edecek tüm programlar için ratingmeter puanlaması
SıraKanalProgramSon ReytingPuanReytingmetre
1.O Ses Türkiye 20185,9389,12
2.Zuhal Topal'la Sofrada4,5683,00
3.Müge Anlı İle Tatlı Sert4,6678,12
4.Esra Erol'da4,4672,42
5.Gelinim Mutfakta2,5670,14
6.Zahide Yetiş'le2,0463,36
7.Yaparsın Aşkım3,8057,93
8.MasterChef Türkiye4,0053,54
9.Necmettin Nursaçan'la Cuma Sohbetleri1,0653,10
10.Kim Milyoner Olmak İster3,7952,53
11.Pelin Çift ile Gündem Ötesi1,8151,70
12.Yemekteyiz2,9350,93
13.Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu1,6847,67
14.3'te 3 Tarih1,7145,17
15.Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru2,1032,94
16.Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş'la1,6332,52
17.Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor1,2327,89
18.Mesut Yar ile Bugün0,6427,66
19.Gelin Evi1,2527,04
20.Vahe ile Evdeki Mutluluk0,9226,56
21.Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi1,1722,73
22.Dr. Feridun Kunak Show0,6822,62
23.Dizi TV1,4419,80
24.Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet1,3618,60
25.Çağla ile Yeni Bir Gün1,1018,05
26.Cumartesi Sürprizi1,1017,31
27.Magazin D Pazar1,3116,67
28.Nergis Zamanı0,6315,20
29.Özlem Tunca Esirgenç ile Dünyayı Geziyorum0,8214,67
30.Pazar Sürprizi1,2313,83
31.Son Durak1,3212,87
32.Pelin Karahan'la Nefis Tarifler0,9212,60
33.Son Moda0,789,73
34.Memet Özer ile Mutfakta1,009,63
35.Magazin D Cumartesi0,998,82
36.Gerçeğin Peşinde1,046,56
37.Eser Yenenler Show1,276,31
38.Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa0,694,00
39.Aileler Yarışıyor0,692,04
40.Arda'nın Mutfağı0,680,77
Bu sıralama programların total grubu reytingleri referans alınarak ve özel bir algoritma kullanılarak hesaplanan puanlara göre yapılmıştır. Programların bitme veya devam etme olasılıkları ile ilgili fikir verir. Devamlılık ile ilgili reyting dışındaki parametreler hesaplamaya dahil edilmemiştir.
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya