SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Program Reytingmetre - Tutan/Tutmayan, Düşen/Yükselen Programlar

Program Reytingleri
Televizyon programları için hazırlanan özel reytingmetre uygulaması. Hangi programlar tuttu, hangileri düşüşte, hangi programlar bitebilir. Final yapabilecek ve devam edecek tüm programlar için ratingmeter puanlaması
SıraKanalProgramSon ReytingPuanReytingmetre
1.O Ses Türkiye 20185,2591,03
2.Müge Anlı İle Tatlı Sert3,9079,63
3.Yaparsın Aşkım3,4169,78
4.Kim Milyoner Olmak İster3,9368,03
5.Zuhal Topal'la Sofrada2,3960,72
6.Esra Erol'da3,0958,41
7.Gelinim Mutfakta1,6049,98
8.Zahide Yetiş'le1,5445,37
9.Pelin Çift ile Gündem Ötesi1,0943,61
10.Magazin D Cumartesi1,2343,55
11.MasterChef Türkiye2,8543,46
12.Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu1,2741,73
13.Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru1,7741,48
14.Necmettin Nursaçan'la Sohbetler0,7239,19
15.Dünyanın Tadı0,7438,62
16.Yaşım Kaç?1,2636,42
17.Pazar Sürprizi1,1435,88
18.Magazin D Pazar1,2632,64
19.Gerçeğin Peşinde1,0831,52
20.Özlem Tunca Esirgenç ile Dünyayı Geziyorum0,6631,42
21.Mesut Yar ile Bugün0,5631,41
22.Eyvah Düşüyorum1,5730,59
23.Son Moda0,9029,79
24.Milyonluk Resim1,3329,60
25.Arda'nın Mutfağı0,8629,56
26.Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet1,3229,01
27.Süper Magazin0,8826,28
28.En Güzel Bölüm0,6625,76
29.Gündüz Gece0,8425,56
30.Şule ile Vitrindekiler0,7825,41
31.Misafirim Var0,5525,09
32.Dizi TV1,1024,28
33.8x80,8322,54
34.Yemekteyiz1,5821,96
35.Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler0,6321,79
36.Cumartesi Sürprizi0,9620,97
37.Gelin Evi0,7919,08
38.4 Kadın Zamanı0,5518,71
39.Vahe ile Evdeki Mutluluk0,7917,63
40.Çağla ile Yeni Bir Gün0,7216,31
41.Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi0,8010,73
42.Gel Konuşalım0,5210,53
43.Yeni Bir Ben0,709,63
44.Pelin Karahan'la Nefis Tarifler0,699,54
45.Memet Özer ile Mutfakta0,658,70
Bu sıralama programların total grubu reytingleri referans alınarak ve özel bir algoritma kullanılarak hesaplanan puanlara göre yapılmıştır. Programların bitme veya devam etme olasılıkları ile ilgili fikir verir. Devamlılık ile ilgili reyting dışındaki parametreler hesaplamaya dahil edilmemiştir.
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya