SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Program Rehberi, Programların Günlük ve Haftalık Yayın Akışı

Program Rehberi
Televizyon programlarının yayın akışı. Hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta hangi program yayınlanıyor? Şu anda / bugün / bu hafta televizyonda hangi programlar var? Programların tekrarları, eski bölümleri ne zaman yayınlanacak?
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
 
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Son Durak00:2001:2024 Haziran 2019 Pazartesi
Yaparsın Aşkım16:0019:0024 Haziran 2019 Pazartesi
The Taste Türkiye20:0022:1524 Haziran 2019 Pazartesi
Çarkıfelek20:0022:4524 Haziran 2019 Pazartesi
Gelinim Mutfakta12:1515:4524 Haziran 2019 Pazartesi
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3024 Haziran 2019 Pazartesi
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1524 Haziran 2019 Pazartesi
Gelin Evi08:0010:0024 Haziran 2019 Pazartesi
Kendine İyi Bak10:0012:0024 Haziran 2019 Pazartesi
Kuaförüm Sensin12:4516:0024 Haziran 2019 Pazartesi
Nursel'in Konukları12:3015:0024 Haziran 2019 Pazartesi
Yemekteyiz15:4520:0024 Haziran 2019 Pazartesi
01:3004:0024 Haziran 2019 Pazartesi
Günaydın Doktor07:0009:1524 Haziran 2019 Pazartesi
Gerçeğin Peşinde13:3015:4524 Haziran 2019 Pazartesi
05:4507:0024 Haziran 2019 Pazartesi
Gel Konuşalım09:1511:0024 Haziran 2019 Pazartesi
04:0005:4524 Haziran 2019 Pazartesi
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3024 Haziran 2019 Pazartesi
20:0000:1524 Haziran 2019 Pazartesi
00:1501:3024 Haziran 2019 Pazartesi
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Yaparsın Aşkım16:0019:0025 Haziran 2019 Salı
Çarkıfelek20:0022:4525 Haziran 2019 Salı
Gelinim Mutfakta12:1515:4525 Haziran 2019 Salı
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3025 Haziran 2019 Salı
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1525 Haziran 2019 Salı
Gelin Evi08:0010:0025 Haziran 2019 Salı
Kendine İyi Bak10:0012:0025 Haziran 2019 Salı
Kuaförüm Sensin12:4516:0025 Haziran 2019 Salı
Kapanmadan Kazan15:1518:4525 Haziran 2019 Salı
Nursel'in Konukları12:3015:0025 Haziran 2019 Salı
Aileler Yarışıyor20:0023:4525 Haziran 2019 Salı
Yemekteyiz15:4520:0025 Haziran 2019 Salı
01:3004:0025 Haziran 2019 Salı
Günaydın Doktor07:0009:1525 Haziran 2019 Salı
Gerçeğin Peşinde13:3015:4525 Haziran 2019 Salı
05:4507:0025 Haziran 2019 Salı
Gel Konuşalım09:1511:0025 Haziran 2019 Salı
04:0005:4525 Haziran 2019 Salı
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3025 Haziran 2019 Salı
20:0000:1525 Haziran 2019 Salı
00:1501:3025 Haziran 2019 Salı
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Kim Milyoner Olmak İster20:0020:4526 Haziran 2019 Çarşamba
20:4500:3026 Haziran 2019 Çarşamba
Son Durak00:3003:3026 Haziran 2019 Çarşamba
Yaparsın Aşkım16:0019:0026 Haziran 2019 Çarşamba
Gelinim Mutfakta12:1515:4526 Haziran 2019 Çarşamba
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3026 Haziran 2019 Çarşamba
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1526 Haziran 2019 Çarşamba
Güldür Güldür Show20:0023:3026 Haziran 2019 Çarşamba
Gelin Evi08:0010:0026 Haziran 2019 Çarşamba
Kendine İyi Bak10:0012:0026 Haziran 2019 Çarşamba
Kuaförüm Sensin12:4516:0026 Haziran 2019 Çarşamba
02:3004:3026 Haziran 2019 Çarşamba
Nursel'in Konukları12:3015:0026 Haziran 2019 Çarşamba
3'te 3 Bir Zamanlar20:0002:4026 Haziran 2019 Çarşamba
Yemekteyiz15:4520:0026 Haziran 2019 Çarşamba
01:3004:0026 Haziran 2019 Çarşamba
Günaydın Doktor07:0009:1526 Haziran 2019 Çarşamba
Gerçeğin Peşinde13:3015:4526 Haziran 2019 Çarşamba
05:4507:0026 Haziran 2019 Çarşamba
Gel Konuşalım09:1511:0026 Haziran 2019 Çarşamba
04:0005:4526 Haziran 2019 Çarşamba
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3026 Haziran 2019 Çarşamba
20:0000:1526 Haziran 2019 Çarşamba
00:1501:3026 Haziran 2019 Çarşamba
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Güven Bana20:0022:1527 Haziran 2019 Perşembe
22:1500:2027 Haziran 2019 Perşembe
Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru00:3001:3027 Haziran 2019 Perşembe
Yaparsın Aşkım15:4519:0027 Haziran 2019 Perşembe
Gelinim Mutfakta12:1515:4527 Haziran 2019 Perşembe
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3027 Haziran 2019 Perşembe
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1527 Haziran 2019 Perşembe
Çok Güzel Hareketler 220:0022:4527 Haziran 2019 Perşembe
Gelin Evi08:0010:0027 Haziran 2019 Perşembe
Kendine İyi Bak10:0012:0027 Haziran 2019 Perşembe
Kuaförüm Sensin12:4516:0027 Haziran 2019 Perşembe
Nursel'in Konukları12:3015:0027 Haziran 2019 Perşembe
Yemekteyiz15:4520:0027 Haziran 2019 Perşembe
01:3004:0027 Haziran 2019 Perşembe
Günaydın Doktor07:0009:1527 Haziran 2019 Perşembe
Gerçeğin Peşinde13:3015:4527 Haziran 2019 Perşembe
05:4506:3027 Haziran 2019 Perşembe
Gel Konuşalım09:1511:0027 Haziran 2019 Perşembe
04:0005:4527 Haziran 2019 Perşembe
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3027 Haziran 2019 Perşembe
20:0000:1527 Haziran 2019 Perşembe
00:1501:3027 Haziran 2019 Perşembe
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor08:3010:0028 Haziran 2019 Cuma
Son Durak00:2002:2028 Haziran 2019 Cuma
The Taste Türkiye00:0002:1528 Haziran 2019 Cuma
Gelinim Mutfakta12:1515:4528 Haziran 2019 Cuma
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3028 Haziran 2019 Cuma
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1528 Haziran 2019 Cuma
Güldür Güldür Show20:0001:3028 Haziran 2019 Cuma
Gelin Evi08:0010:0028 Haziran 2019 Cuma
Kendine İyi Bak10:0012:0028 Haziran 2019 Cuma
Kuaförüm Sensin12:4516:0028 Haziran 2019 Cuma
02:4505:0028 Haziran 2019 Cuma
Rubato Zamanı00:3002:4528 Haziran 2019 Cuma
Nursel'in Konukları12:3015:0028 Haziran 2019 Cuma
Aileler Yarışıyor20:0023:3028 Haziran 2019 Cuma
Yemekteyiz15:4520:0028 Haziran 2019 Cuma
01:3004:0028 Haziran 2019 Cuma
Günaydın Doktor07:0009:1528 Haziran 2019 Cuma
Gerçeğin Peşinde13:3015:4528 Haziran 2019 Cuma
05:4507:0028 Haziran 2019 Cuma
Gel Konuşalım09:1511:0028 Haziran 2019 Cuma
04:0005:4528 Haziran 2019 Cuma
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3028 Haziran 2019 Cuma
20:0000:1528 Haziran 2019 Cuma
00:1501:3028 Haziran 2019 Cuma
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Kim Milyoner Olmak İster20:0021:0029 Haziran 2019 Cumartesi
21:0000:2529 Haziran 2019 Cumartesi
Yaparsın Aşkım20:0000:1529 Haziran 2019 Cumartesi
Hayat Sensin11:1512:1529 Haziran 2019 Cumartesi
Gündüz Gece22:3000:2029 Haziran 2019 Cumartesi
Dünyanın Tadı15:2016:1029 Haziran 2019 Cumartesi
Magazin D Cumartesi09:4513:0029 Haziran 2019 Cumartesi
Benimle Söyle20:0022:4529 Haziran 2019 Cumartesi
Güldür Güldür Show20:0023:3029 Haziran 2019 Cumartesi
Cumartesi Sürprizi10:0013:0029 Haziran 2019 Cumartesi
03:3005:3029 Haziran 2019 Cumartesi
Hayat Güzeldir08:1510:0029 Haziran 2019 Cumartesi
Kapanmadan Kazan20:0023:3029 Haziran 2019 Cumartesi
Aileler Yarışıyor16:1019:0029 Haziran 2019 Cumartesi
Rastgele20:0023:1529 Haziran 2019 Cumartesi
8x800:1501:3029 Haziran 2019 Cumartesi
Çook Yaşa08:3009:4529 Haziran 2019 Cumartesi
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan20:0007:0029 Haziran 2019 Cumartesi
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Dizi TV11:1512:1530 Haziran 2019 Pazar
Güven Bana12:1514:3030 Haziran 2019 Pazar
Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet10:0011:1530 Haziran 2019 Pazar
Yaparsın Aşkım20:0000:0030 Haziran 2019 Pazar
The Taste Türkiye13:4516:0030 Haziran 2019 Pazar
Başkent Kulisi11:0012:0030 Haziran 2019 Pazar
Özlem Tunca Esirgenç ile Dünyayı Geziyorum15:2016:1030 Haziran 2019 Pazar
Magazin D Pazar09:4513:0030 Haziran 2019 Pazar
Son Moda13:0014:0030 Haziran 2019 Pazar
Ayhan Sicimoğlu ile Renkler14:0015:0030 Haziran 2019 Pazar
Pazar Sürprizi10:0013:0030 Haziran 2019 Pazar
03:1505:3030 Haziran 2019 Pazar
Hayat Güzeldir08:1510:0030 Haziran 2019 Pazar
Kuaförüm Sensin13:0015:3030 Haziran 2019 Pazar
Rubato Zamanı22:4500:0030 Haziran 2019 Pazar
Enine Boyuna11:5013:0030 Haziran 2019 Pazar
Rastgele13:0015:5530 Haziran 2019 Pazar
20:0023:3030 Haziran 2019 Pazar
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular07:0008:3030 Haziran 2019 Pazar
Çook Yaşa08:3009:4530 Haziran 2019 Pazar
Tarihler kanalların yayın akışına göredir. Yayın akışları ilgili tarihin sabah 05:00-07:00 saatlerinde başlar, ertesi günün aynı saatlerinde biter.
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya