SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Program Rehberi, Programların Günlük ve Haftalık Yayın Akışı

Program Rehberi
Televizyon programlarının yayın akışı. Hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta hangi program yayınlanıyor? Şu anda / bugün / bu hafta televizyonda hangi programlar var? Programların tekrarları, eski bölümleri ne zaman yayınlanacak?
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
 
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Müge Anlı İle Tatlı Sert10:0013:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Kim Milyoner Olmak İster20:0023:1522 Nisan 2019 Pazartesi
23:1502:3522 Nisan 2019 Pazartesi
Esra Erol'da16:2019:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Son Durak00:2001:2022 Nisan 2019 Pazartesi
Zuhal Topal'la Sofrada16:0019:0022 Nisan 2019 Pazartesi
02:3004:3022 Nisan 2019 Pazartesi
Çağla ile Yeni Bir Gün10:0012:1522 Nisan 2019 Pazartesi
Dr. Feridun Kunak Show09:2510:4522 Nisan 2019 Pazartesi
Gelinim Mutfakta12:1516:0022 Nisan 2019 Pazartesi
02:3004:4522 Nisan 2019 Pazartesi
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3022 Nisan 2019 Pazartesi
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1522 Nisan 2019 Pazartesi
Gelin Evi13:0015:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Zahide Yetiş'le15:0018:4522 Nisan 2019 Pazartesi
Kendine İyi Bak08:0010:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Lezzet Akademisi04:4506:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Kuaförüm Sensin10:0013:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Mesut Yar ile Bugün07:0009:4522 Nisan 2019 Pazartesi
Nursel'in Konukları12:3015:0022 Nisan 2019 Pazartesi
Anneler ve Gelinler09:4512:3022 Nisan 2019 Pazartesi
16:3018:4522 Nisan 2019 Pazartesi
03:0004:2022 Nisan 2019 Pazartesi
Aileler Yarışıyor15:4017:4522 Nisan 2019 Pazartesi
03:5005:1522 Nisan 2019 Pazartesi
1'de Bugün09:1009:2022 Nisan 2019 Pazartesi
15:3015:4022 Nisan 2019 Pazartesi
Pelin Çift ile İyi Fikir13:3015:3022 Nisan 2019 Pazartesi
3'te 3 Tarih00:1501:1522 Nisan 2019 Pazartesi
Yemekteyiz15:4520:0022 Nisan 2019 Pazartesi
01:3003:1522 Nisan 2019 Pazartesi
Günaydın Doktor07:0009:1522 Nisan 2019 Pazartesi
Gerçeğin Peşinde13:3015:4522 Nisan 2019 Pazartesi
Gel Konuşalım09:1511:0022 Nisan 2019 Pazartesi
03:1505:3022 Nisan 2019 Pazartesi
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3022 Nisan 2019 Pazartesi
20:0000:1522 Nisan 2019 Pazartesi
00:1501:3022 Nisan 2019 Pazartesi
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Müge Anlı İle Tatlı Sert10:0013:0023 Nisan 2019 Salı
Esra Erol'da16:2019:0023 Nisan 2019 Salı
Zuhal Topal'la Sofrada16:0019:0023 Nisan 2019 Salı
02:4504:3023 Nisan 2019 Salı
Çağla ile Yeni Bir Gün10:0012:1523 Nisan 2019 Salı
Dr. Feridun Kunak Show09:2510:4523 Nisan 2019 Salı
Gelinim Mutfakta12:1516:0023 Nisan 2019 Salı
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3023 Nisan 2019 Salı
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1523 Nisan 2019 Salı
Gelin Evi13:0015:0023 Nisan 2019 Salı
05:1506:0023 Nisan 2019 Salı
Zahide Yetiş'le15:0018:4523 Nisan 2019 Salı
Kendine İyi Bak08:0010:0023 Nisan 2019 Salı
Kuaförüm Sensin10:0013:0023 Nisan 2019 Salı
03:1505:1523 Nisan 2019 Salı
Mesut Yar ile Bugün07:0009:4523 Nisan 2019 Salı
Nursel'in Konukları12:3015:0023 Nisan 2019 Salı
Anneler ve Gelinler09:4512:3023 Nisan 2019 Salı
16:3018:4523 Nisan 2019 Salı
03:5005:3023 Nisan 2019 Salı
1'de Bugün15:5016:0023 Nisan 2019 Salı
Pelin Çift ile İyi Fikir13:4015:5023 Nisan 2019 Salı
Yemekteyiz15:4520:0023 Nisan 2019 Salı
01:3003:3023 Nisan 2019 Salı
Günaydın Doktor07:0009:1523 Nisan 2019 Salı
Gerçeğin Peşinde13:3015:4523 Nisan 2019 Salı
Gel Konuşalım09:1511:0023 Nisan 2019 Salı
03:3005:3023 Nisan 2019 Salı
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3023 Nisan 2019 Salı
20:0000:1523 Nisan 2019 Salı
00:1501:3023 Nisan 2019 Salı
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Müge Anlı İle Tatlı Sert10:0013:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Esra Erol'da16:2019:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Son Durak00:2001:2024 Nisan 2019 Çarşamba
Yaparsın Aşkım20:0000:3024 Nisan 2019 Çarşamba
Zuhal Topal'la Sofrada16:0019:0024 Nisan 2019 Çarşamba
02:3004:3024 Nisan 2019 Çarşamba
Çağla ile Yeni Bir Gün10:0012:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Dr. Feridun Kunak Show09:2510:4524 Nisan 2019 Çarşamba
Arda'nın Mutfağı04:0005:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Gelinim Mutfakta12:1516:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3024 Nisan 2019 Çarşamba
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Çok Güzel Hareketler 219:4501:3024 Nisan 2019 Çarşamba
Abbas Güçlü ile Büyük Oyun00:1501:4524 Nisan 2019 Çarşamba
Güldür Güldür Show20:0023:3024 Nisan 2019 Çarşamba
Gelin Evi13:0015:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Zahide Yetiş'le15:0018:4524 Nisan 2019 Çarşamba
Kendine İyi Bak08:0010:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Lezzet Akademisi05:1506:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Kuaförüm Sensin10:0013:0024 Nisan 2019 Çarşamba
03:3005:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Mesut Yar ile Bugün07:0009:4524 Nisan 2019 Çarşamba
Nursel'in Konukları12:3015:0024 Nisan 2019 Çarşamba
Anneler ve Gelinler09:4512:3024 Nisan 2019 Çarşamba
16:3018:4524 Nisan 2019 Çarşamba
03:3004:4024 Nisan 2019 Çarşamba
Aileler Yarışıyor15:4017:4524 Nisan 2019 Çarşamba
03:5005:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Pelin Çift ile Gündem Ötesi00:1501:3024 Nisan 2019 Çarşamba
1'de Bugün08:4508:5524 Nisan 2019 Çarşamba
15:3015:4024 Nisan 2019 Çarşamba
Pelin Çift ile İyi Fikir13:3015:3024 Nisan 2019 Çarşamba
Yemekteyiz15:4520:0024 Nisan 2019 Çarşamba
00:1502:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Günaydın Doktor07:0009:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Gerçeğin Peşinde13:3015:4524 Nisan 2019 Çarşamba
Gel Konuşalım09:1511:0024 Nisan 2019 Çarşamba
02:1504:1524 Nisan 2019 Çarşamba
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3024 Nisan 2019 Çarşamba
20:0000:4524 Nisan 2019 Çarşamba
04:1507:0024 Nisan 2019 Çarşamba
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Müge Anlı İle Tatlı Sert10:0013:0025 Nisan 2019 Perşembe
Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru00:2001:2025 Nisan 2019 Perşembe
Esra Erol'da16:2019:0025 Nisan 2019 Perşembe
Zuhal Topal'la Sofrada16:0019:0025 Nisan 2019 Perşembe
01:3003:3025 Nisan 2019 Perşembe
Çağla ile Yeni Bir Gün10:0012:1525 Nisan 2019 Perşembe
Fatih Savaş ile Sohbet Gecesi00:3001:3025 Nisan 2019 Perşembe
Dr. Feridun Kunak Show09:2510:4525 Nisan 2019 Perşembe
Gelinim Mutfakta12:1516:0025 Nisan 2019 Perşembe
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:3025 Nisan 2019 Perşembe
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1525 Nisan 2019 Perşembe
Gelin Evi13:0015:0025 Nisan 2019 Perşembe
04:4506:0025 Nisan 2019 Perşembe
Zahide Yetiş'le15:0018:4525 Nisan 2019 Perşembe
Kendine İyi Bak08:0010:0025 Nisan 2019 Perşembe
Kuaförüm Sensin10:0013:0025 Nisan 2019 Perşembe
02:4504:4525 Nisan 2019 Perşembe
Mesut Yar ile Bugün07:0009:4525 Nisan 2019 Perşembe
Nursel'in Konukları12:3015:0025 Nisan 2019 Perşembe
Anneler ve Gelinler09:4512:3025 Nisan 2019 Perşembe
16:3018:4525 Nisan 2019 Perşembe
03:3004:4025 Nisan 2019 Perşembe
Aileler Yarışıyor15:4017:4525 Nisan 2019 Perşembe
03:4505:1325 Nisan 2019 Perşembe
1'de Bugün08:5009:0025 Nisan 2019 Perşembe
15:3015:4025 Nisan 2019 Perşembe
Pelin Çift ile İyi Fikir13:3515:3025 Nisan 2019 Perşembe
Yemekteyiz15:4520:0025 Nisan 2019 Perşembe
01:3003:3025 Nisan 2019 Perşembe
Günaydın Doktor07:0009:1525 Nisan 2019 Perşembe
Gerçeğin Peşinde13:3015:4525 Nisan 2019 Perşembe
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular00:4501:3025 Nisan 2019 Perşembe
Gel Konuşalım09:1511:0025 Nisan 2019 Perşembe
03:3005:3025 Nisan 2019 Perşembe
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3025 Nisan 2019 Perşembe
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Müge Anlı İle Tatlı Sert10:0013:0026 Nisan 2019 Cuma
Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor08:3010:0026 Nisan 2019 Cuma
Esra Erol'da16:2019:0026 Nisan 2019 Cuma
Son Durak01:2003:2026 Nisan 2019 Cuma
Yaparsın Aşkım20:0001:1526 Nisan 2019 Cuma
Zuhal Topal'la Sofrada16:0019:0026 Nisan 2019 Cuma
04:1506:0026 Nisan 2019 Cuma
Çağla ile Yeni Bir Gün10:0012:1526 Nisan 2019 Cuma
Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler23:1500:3026 Nisan 2019 Cuma
Necmettin Nursaçan'la Cuma Sohbetleri09:3010:4526 Nisan 2019 Cuma
Gelinim Mutfakta12:1516:0026 Nisan 2019 Cuma
Hayat Sağlıklı Güzel07:1508:1526 Nisan 2019 Cuma
M. Fatih Çıtlak ile Huzur Vakti08:1509:3026 Nisan 2019 Cuma
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa09:3012:1526 Nisan 2019 Cuma
Gelin Evi13:0015:0026 Nisan 2019 Cuma
04:3006:0026 Nisan 2019 Cuma
Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş'la15:0018:4526 Nisan 2019 Cuma
Kendine İyi Bak08:0010:0026 Nisan 2019 Cuma
Kuaförüm Sensin10:0013:0026 Nisan 2019 Cuma
Mesut Yar ile Bugün07:0009:4526 Nisan 2019 Cuma
Nursel'in Konukları12:3015:0026 Nisan 2019 Cuma
Anneler ve Gelinler09:4512:3026 Nisan 2019 Cuma
16:3018:4526 Nisan 2019 Cuma
03:3004:5026 Nisan 2019 Cuma
Aileler Yarışıyor15:4017:4526 Nisan 2019 Cuma
05:0005:1326 Nisan 2019 Cuma
1'de Bugün08:5009:0026 Nisan 2019 Cuma
15:3015:4026 Nisan 2019 Cuma
Pelin Çift ile İyi Fikir13:3015:3026 Nisan 2019 Cuma
Yemekteyiz15:4520:0026 Nisan 2019 Cuma
Günaydın Doktor07:0009:1526 Nisan 2019 Cuma
Gerçeğin Peşinde13:3015:4526 Nisan 2019 Cuma
Gel Konuşalım09:1511:0026 Nisan 2019 Cuma
04:1506:3026 Nisan 2019 Cuma
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan11:0013:3026 Nisan 2019 Cuma
03:0004:1526 Nisan 2019 Cuma
Eser Yenenler Show23:1500:1526 Nisan 2019 Cuma
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Kim Milyoner Olmak İster20:0021:0027 Nisan 2019 Cumartesi
21:0000:1527 Nisan 2019 Cumartesi
Memet Özer ile Mutfakta11:1512:1527 Nisan 2019 Cumartesi
Gündüz Gece23:0006:3027 Nisan 2019 Cumartesi
Necmettin Nursaçan'la Sohbetler09:5011:3027 Nisan 2019 Cumartesi
Dünyanın Tadı15:1516:1027 Nisan 2019 Cumartesi
Arda'nın Mutfağı13:0014:0027 Nisan 2019 Cumartesi
Magazin D Cumartesi09:4513:0027 Nisan 2019 Cumartesi
Set Ekstra14:0014:1527 Nisan 2019 Cumartesi
Güldür Güldür Show20:0023:3027 Nisan 2019 Cumartesi
Cumartesi Sürprizi10:0013:0027 Nisan 2019 Cumartesi
03:4506:1527 Nisan 2019 Cumartesi
Hayat Güzeldir08:1510:0027 Nisan 2019 Cumartesi
Lezzet Akademisi13:0015:0027 Nisan 2019 Cumartesi
Kuaförüm Sensin15:0018:4527 Nisan 2019 Cumartesi
Tülin Şahin ile Moda12:0013:0027 Nisan 2019 Cumartesi
Aileler Yarışıyor10:0012:0027 Nisan 2019 Cumartesi
1'de Bugün09:5010:0027 Nisan 2019 Cumartesi
15:2015:3027 Nisan 2019 Cumartesi
8x804:0005:1527 Nisan 2019 Cumartesi
Çook Yaşa08:1510:0027 Nisan 2019 Cumartesi
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan20:0006:0027 Nisan 2019 Cumartesi
00:1502:0027 Nisan 2019 Cumartesi
KanalProgramBaşlamaBitişTarih
Dizi TV11:1512:1528 Nisan 2019 Pazar
Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet10:0011:1528 Nisan 2019 Pazar
Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi13:3015:3028 Nisan 2019 Pazar
Başkent Kulisi10:3011:4528 Nisan 2019 Pazar
Özlem Tunca Esirgenç ile Dünyayı Geziyorum15:1516:1028 Nisan 2019 Pazar
Arda'nın Mutfağı13:0014:0028 Nisan 2019 Pazar
Magazin D Pazar09:4513:0028 Nisan 2019 Pazar
Son Moda15:1516:1528 Nisan 2019 Pazar
Çok Güzel Hareketler 219:4523:3028 Nisan 2019 Pazar
Set Ekstra15:0015:1528 Nisan 2019 Pazar
Ayhan Sicimoğlu ile Renkler14:0015:0028 Nisan 2019 Pazar
Pazar Sürprizi10:0013:0028 Nisan 2019 Pazar
04:1506:1528 Nisan 2019 Pazar
Hayat Güzeldir08:1510:0028 Nisan 2019 Pazar
Lezzet Akademisi16:1518:4528 Nisan 2019 Pazar
Vahe ile Evdeki Mutluluk12:0013:4028 Nisan 2019 Pazar
Özlem Denizmen'le Kadınca10:0012:0028 Nisan 2019 Pazar
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular06:3008:3028 Nisan 2019 Pazar
Çook Yaşa08:3009:4528 Nisan 2019 Pazar
Survivor 2019: Türkiye-Yunanistan20:0000:0028 Nisan 2019 Pazar
Tarihler kanalların yayın akışına göredir. Yayın akışları ilgili tarihin sabah 05:00-07:00 saatlerinde başlar, ertesi günün aynı saatlerinde biter.
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya