SAYISAL SIRALAMALAR
PROGRAM TOP 10
 

Zuhal Topal'la Bitti mi, Yayından Kaldırıldı mı, Neden? Ne Zaman Final Yapacak?

Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la programı final yaptı. Peki program neden bitti, final bölümü ne zaman yayınlandı?
Zuhal Topalla Bitti mi, Yayından Kaldırıldı mı, Neden? Ne Zaman Final Yapacak?
5 Eylül 2017
17:26
400
0

Star TV'nin günlük programlarından Zuhal Topal'la ekrana veda etti.

Uzun süredir yayınlanan evlilik programları ekrana veda etti. Çok fazla şikayet alan ve RTÜK tarafından sıklıkla cezaya çarptırılan Zuhal Topal'la evlilik programı cezaların büyük olmasına rağmen devam ediyordu. Çünkü iyi reytingler alıyordu ve kazancı cezaya kıyasla çok daha yüksekti.

Bir süredir bu programların yayından kaldırılması gündemdeydi. Özellikle geçen sezonun ikinci yarısında bu konu çok konuşulmuştu. Hatta bir süre sonra bir kararname (KHK) çıkmıştı. Ancak kararnameden sonra bir belirsizlik vardı. Bu belirsizlik içinde Zuhal Topal'la programı Haziran'da sezon finali yaparak ekrana ara vermişti.

Yaz aylarında kanal yöneticileri ile konuşan RTÜK temsilcileri bu konuda kararlılıklarını gösterdi ve Star TV evlilik programından vazgeçti. Böylece Zuhal Topal'ın sunduğu Zuhal Topal'la programı 23 Haziran 2017'de yayınlanan 444. bölümüyle final yapmış oldu.

Star TV yönetimi yeni yapacağı realite formatı için de Zuhal Topal'ı uygun görmediğinden yerine Balçiçek İlter'i seçti ve Balçiçek İlter ile Olay Yeri adlı programı başlattı.

Öte yandan Zuhal Topal'ın yapılmayan ödemeler nedeniyle yapımcı firmayla davalık olduğu bildirildi. Ayrıca başta Naz Mila olmak üzere birçok aday, cast olduklarını ifşa ettiler ve programın büyük bölümünün kurgu olduğunu itiraf ettiler.

6.2
6.2 / 10 0
3 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
Yeni Programlar
 
Program Yarışmacıları
 
RSSFacebookTwitterYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya